02 اسفند 1399
چگونه جذاب باشیم؟ هرآنچه باید درباره رازورمزهای جذابیت بدانید

در این مقاله جامع، تمام راهکارهای کاربردی در پاسخ به سؤال چگونه جذاب باشیم را جمع‌آوری کرده‌ایم. این راهکارها پیش از این در مقالات متفاوتی در چطور بیان شده‌اند. در این مطلب، با یک جمع‌بندی کامل همراه ما باشید.

27 بهمن 1399
علت تخمین اشتباه زمان و ۶ راه مؤثر برای رفع این مشکل

تخمین زدن اشتباهِ مدت‌زمانی که صرف کاری شخصی (مانند رنگ‌کردن اتاق خود) می‌کنید فقط یک اشتباه است که پیامد خاصی ندارد، شاید فقط کمی خسته‌تر شوید؛ اما اشتباه تخمین زدن یک پروژۀ کاری ممکن است پیامد‌های جدی‌تری به دنبال داشته باشد، پیامد‌هایی مانند افزایش ساعت‌های کاری خود و تیمتان، افزایش هزینه‌ها و کاهش رضایت مشتریان.

25 بهمن 1399
همه چیز درباره‌ی تکنیک مدیریت زمان پومودورو

اگر شغل پر مشغله‌ای مثل تولید محتوا یا ترجمه دارید که به واسطه‌ی آن از شما انتظار می‌رود ساعت‌های متمادی پشت لپ‌تاپ خود بنشینید و مشغول انجام کار باشید، این تکنیک می‌تواند به شما در به انجام رساندن وظایف‌تان و مدیریت صحیح زمان، کمک شایانی کند تا بتوانید به سرعت وظایف کاری خود را به انجام برسانید.

21 بهمن 1399
۵ راهکار کاربردی که برای بهبود تجربه مشتریان خود باید بدانید!

تجربه مشتری، احساس کلی مشتری نسبت به هر تعاملی است که با شرکت شما برقرار می‌کند. این ارزیابی به موازات رویکرد بازاریابی شما در ورود مشتری شروع می‌شود و با بازخورد شما پایان می‌یابد. به عبارتی تجربه مشتری دلیل آنچه است که با شرکت شما تماس گرفته شده و خواه مثبت یا خواه منفی باشد.

20 بهمن 1399
تبلیغات پرداخت به ازای اکشن (CPA) چیست؟

مخفف واژه CPA عبارت «Cost Per Action» و به معنی هزینه‌ به ازای اکشن (انجام یک فعالیت توسط کاربر) است. CPA که یکی روش‌های تبلیغات به منظور جذب مشتریان جدید است. در این مدل تبلیغات، تبلیغ‌دهنده تنها بابت نمایش تبلیغ به کاربرانی که جذب و پس از آن اکشن خاصی را درون اپ انجام داده‌اند، پرداخت خواهد داشت.

19 بهمن 1399
چگونه ریسک‌ها را ارزیابی و مدیریت کنیم؟

ریسک از دو بخش تشکیل شده است: احتمال بروز اشکال و اشتباه و عواقب منفی ناشی از بروز این خطا. در ادامه درباره چگونگی استفاده از ابزار ارزیابی و کنترل ریسک‌ به‌گونه برای شناسایی به موقع خطرات را و مدیریت آنها می‌خوانید.

18 بهمن 1399
انواع سبک های ارتباطی؛ چگونه روابطی سالم‌تر و زندگی موفق‌تری داشته باشیم؟

در این مقاله، سبک های ارتباطی مختلف را باهم بررسی می‌کنیم تا بیاموزیم چگونه روابط سالم‌تری داشته باشیم و در ادامه موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم. با ما همراه باشید.

11 بهمن 1399
چگونه استخدام شویم؟ ویژگی های شخصیتی برای استخدام شدن

در این مطلب قصد داریم به 18 مورد از مهم ترین ویژگی های شخصی که کارفرمایان به دنبال آن هستند، بپردازیم. با ما همراه باشید.