09 اسفند 1399
نحوه استفاده از اکسنت وال در تغییر دکوراسیون خانه

شاید در نگاه اول تغییر رنگِ یکی از دیوارهای اتاق یا خانه کمی مخالف توازن و یکدستی رنگ‌بندی کلی آن به‌ نظر برسد؛ اما در واقع با این ترفند ساده می‌توانید با هزینه‌ای معقول به فضای داخلی خود کمی بُعد، حس ماجراجویی و البته زیبایی اضافه کنید.

09 اسفند 1399
راهنمای کامل لباس پوشیدن به سبک استایل مینیمال

احتمالا در مورد هنر مینیمالیستی چیزی شنیده‌اید، اما مد و استایل مینیمالیستی چطور؟ در دید اول ممکن است به نظر برسد که تنها مسئله‌ی مهم در این استایل سادگی پوشش است؛ اما در واقع استایل و مد مینیمال کمی فراتر از لباس‌های ساده است. با رعایت المان‌های مهم در این استایل شما می‌آموزید که چطور در عین سادگی، شیک و امروزی لباس بپوشید.

05 اسفند 1399
درختان زینتی مقاوم به سرما؛ ۱۵ درختچه زمستانی زیبا

سرمای هوا به این معنی نیست که فصل باغبانی تمام شده است! بسیاری از درختچه‌ها و درختان زینتی مقاوم به سرما در سردترین ماه‌های سال سبز و پرگل‌اند و جلوه زیبایی به باغ و باغچه شما می‌دهند. در ادامه، شما را با درختچه‌ها و درختان زینتی مقاوم به سرما و شرایط کاشت آنها آشنا می‌کنیم.

27 بهمن 1399
آموزش غذا خوردن به کودکان با چند راهکار ساده و عملی

آموزش غذا خوردن به کودکان یکی از مهم‌ترین مراحل رشد و پرورش فرزند است؛ کاری که در ابتدا سخت به نظر می‌رسد ولی اگر نکاتی را که در ادامه مطرح می‌کنیم رعایت کنید این مرحله از آموزش کودک، بدون دردسر و با موفقیت طی می‌شود.

18 بهمن 1399
پوست سیب‌زمینی؛ زباله‌ای خوش‌طعم با خاصیت جادویی که نباید دور بریزید!

شاید باور نکنید اما پوست سیب‌زمینی می‌تواند تبدیل به یک ظرف چیپس خوشمزه شود. چیپس‌های ترد و منسجم که همراه با سس پنیر، به یکی از خوشمزه‌ترین تنقلات دنیا تبدیل می‌شوند.

17 بهمن 1399
خوراکی‌های مجاز در شام رژیمی + ۹ پیشنهاد خوشمزه برای کاهش وزن و سلامتی

با مصرف مواد مفید و کافی و مغذی، می‌توان اندام خوبی ساخت و سلامتی بدن را حفظ کرد. برای همین هم هست که در این مقاله از مواد غذایی مفید برای سلامت و کاهش وزن و تهیه شام رژیمی گفته‌ایم و همچنین، تعدادی دستور شام رژیمی هم تقدیمتان کرده‌ایم.

16 بهمن 1399
تاریخچه‌ی فشن‌شو و سیر تحولات آن از شروع تا امروز

پیشینه و تاریخچه‌ی فشن‌شو‌ها چیست و مدلینگ از چه دوره‌ای به صورت یک حرفه‌ی رسمی شناخته شد؟