سپاه پاسداران خانه‌های محرومان مسجدسلیمان را بازسازی کرد

سیاسی، ایران، تهران، 11 تیر 1396 39 بازدید
سپاه پاسداران خانه‌های محرومان مسجدسلیمان را بازسازی کرد
فرمانده سپاه مسجدسلیمان از بازسازی خانه‌های تعدادی از محرومان این شهرستان خبر داد و گفت: این خانه‌ها در چند روستا بوده‌اند.

سید عبدالمطلب رحیمی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: بسیج سازندگی مسجدسلیمان برنامه‌های مختلفی را برای محرومیت‌زدایی در سطح شهرستان اجرا کرد که یکی از آنها بازسازی خانه‌های محرومان است.

وی از آغاز ساخت و بازسازی خانه‌های برخی از محرومان در اواخر سال 1395 خبر داد و بیان کرد: این خانه‌ها متعلق به افراد مستضعف تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امام خمینی(ره) و بهزیستی هستند.

فرمانده سپاه مسجدسلیمان با بیان اینکه خانه‌های محرومان مراحل پایانی خود را طی می‌کند، تصریح کرد: 4 واحد از این خانه‌ها در چند روز آینده به صاحبانشان تحویل داده خواهد شد که یکی از آنها در روستای زمان‌آباد قرار دارد.

وی در ادامه به اعتبار ساخت خانه‌های محرومان در مسجدسلیمان اشاره کرد و گفت: برای ساخت هر خانه سپاه مسجدسلیمان 200 میلیون ریال هزینه می‌کند.

رحیمی‌حسینی در ادامه تعمیرات خانه‌های محرومان را یکی دیگر از اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی مسجدسلیمان عنوان کرد و افزود: در همین راستا 70 چشمه سرویس بهداشتی و حمام برای خانه‌های محرومان بازسازی و ساخته شد.

وی هزینه ساخت هر چشمه سرویس بهداشتی و حمام را 25 میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: برای انجام این کار یک‌میلیارد و 750 میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

فرمانده سپاه مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: همچنین 6 آشپزخانه نیز برای خانه‌های محرومان و مستضعفان این شهرستان ساخته شد که برای ساخت هر کدام از آنها 70 میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

انتهای پیام/*