امروز "نبرد تمدنی" میان مردم یمن و دشمنان شکل گرفته/ مسئله یمن یکی از نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیسم است

سیاسی، 11 تیر 1396 30 بازدید
امروز "نبرد تمدنی" میان مردم یمن و دشمنان شکل گرفته/ مسئله یمن یکی از نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیسم است
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با بیان اینکه امروز یک نبرد تمدنی میان مردم یمن و دشمنان یمن شکل گرفته است، گفت: امروز مسئله یمن یکی از نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیسم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، ابراهیم الدیلمی دقایقی پیش در آئین افتتاحیه نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعمار حکیم رئیس ائتلاف ملی عراق، امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، حجت‌الاسلام والمسلمین علی کریمیان دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان‌رضوی، سیدصولت مرتضوی شهردار مشهدمقدس و جمعی دیگر از شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی جهان اسلام در سالن همایش‌های صبای صدا و سیمای مرکز خراسان‌رضوی درحال برگزاری است، اظهار داشت: امروز نشانه‌هایی از بازگشت وحدت میان فلسطینی‌ها را شاهد هستیم و فکر می‌کنم باید به‌دنبال رساندن کشتی خودمان به ساحل نجات باشیم و باید از اتحادیه رادیو و تلویزیون‌ها و همچنین جمهوری اسلامی ایران در این زمینه تشکر کنم.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت: امروز باید برابر مسئولیت‌های سنگینی که بر دوش ماست احساس مسئولیت کنیم و در برابر دشمنان بایستیم. این اجلاس می‌تواند فرصت خوبی برای بررسی مصوبات باشد و می‌تواند به ما کمک کند تا برنامه‌ریزی صحیحی برای آینده داشته باشیم.

الدیلمی با ابراز اینکه "امروز در یک معرکه رسانه‌ای و تبلیغی هستیم"، تصریح کرد: شاید صهیونیست‌ها و آمریکا به‌دنبال سیطره بر جهانیان باشند اما باید به‌دنبال مقاومت باشیم و آگاهی مردم ما نیز همین را می‌طلبد و باید به‌دنبال راهکارهایی باشیم که وحدت میان امت اسلامی را روز‌به‌روز مستحکم‌تر کند.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با اظهار اینکه "روند و اهداف خود را باید مشخص و در چارچوب آن حرکت کنیم"، افزود: به رسانه‌ای‌ها و روزنامه‌نگارانی که در این چارچوب کار می‌کنند باید توصیه کنم قلم یک شمشیر برنده است و این قلم می‌تواند حق را تسخیر کند، اگر کسی که صاحب قلم است و شایستگی دارد در این مسیر گام بردارد، موفق و تأثیرگذار است.

وی خاطرنشان کرد: دستاوردها فراوان است و خداوند را شاکر و سپاس‌گزار هستیم که شهدای ما در این راه فراوان هستند و در پرتوی تجسم عملی سخنان یکی از عرفای بزرگ می‌خواهم بگویم ما باید خودمان را آماده کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز یک نبرد تمدنی میان مردم یمن و دشمنان مردم یمن صورت گرفته است، گفت: یمن جایگاه ویژه‌ای در جهان اسلام در گذشته داشته و امروز مسئله یمن یکی از نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیسم است زیرا در گذشته یمن از فلسطین حمایت کرده و به‌لطف خداوند راه‌های پیروزی را مردم ما مشخص خواهند کرد.